ימי הולדת לילדים

הפעלות ליום הולדת

יום ההולדת של ילדכם מתקרב ואתם מחפשים מסיבה ייחודית? הגעתם למקום הנכון, אנחנו בריץ רץ נתאים לכם את המסיבה המוצלחת ביותר אשר תתאים לגיל הילדים ותשים במרכז את הילד שלכם.

מחפשים תוכנית מרגשת ומרשימה לאירוח ילדי הגן או הכיתה?מרגישים כי הפעלות ליום הולדת לילדים כבר הפכו לשגרה...אצלנו בריץ רץ תמצאו פתרון...ימי הולדת לילדים חווייתיים, בלתי נשכחים בנושאים מרהיבים כגון יום הולדת פיראטים, אינדיאנים, חייזרים ועוד....לא תרצו שהמסיבה תיגמר....

מסיבות הנושא של ריץ רץ מתאימות לילדים מגיל 2 ועד גיל 12 .ימי ההולדת לילדים נערכים בביתכם, ומתאימים לקבוצות עד 40 ילד.ניתן לקיים יום הולדת לילדים בחצר בית פרטי או בפארק.

הפעלות ליום הולדת של ריץ רץ, כוללים מדריך מנוסה המיומן בעבודה עם ילדים.תפאורה למסיבה (לפי סוג הנושא שהוזמן),מערכת הגברה ומוסיקה לימי הולדת לילדים, משחקי חברה חווייתיים, תחפושות ואביזרים להפעלות, פרס אישי לכל ילד ועוד...

כאשר מזמינים הפעלות ליום הולדת בריץ רץ, ניתן להדפיס הזמנות לחברים או לשלוח במייל.

אנחנו בריץ רץ מאמינים כי ילד המסיבה הוא הכוכב ולכן פיתחנו במיוחד עבורו, שירים אותם נשיר ביחד לכבוד בעל השמחה, נערוך טקס יום הולדת עם עוגה.

הפעלות ליום הולדת של ריץ רץ מכילים חידונים, דרמה, ריקודים ומשימות, שירים ומשחקים, כולם סובבים את בעל השמחה, כוכב המסיבה.

לבחירתכם מגוון רחב של מסיבות ימי הולדת לילדים, יום הולדת נסיכות ,שוקולדת, דינוזאורים, אינדיאנים,אלים משתוללים, פיראטים, חיזרים, אנשי המערות, הגן הקסום, כוכב נולד ושעושועון של מסיבה.

עכשיו עליכם לבחור איזה מסיבה מתאימה לילדכם, ליצור עמנו קשר דרך האתר או הטלפון את המסיבה הזו, אף אורח לא ישכח!!!